Gülsüm Ali İlhan Hangi Projede Yer Alıyor yeni Rolü Nedir

Korsanyayin.com – Yetenekli ve güzel oyuncu Gülsüm İlhan Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Bulgaristan’da katıldığı güzellik yarışmasında tanınmayı başarmıştır. Güzellik yarışmasına katıldıktan sonra dikkat çekmeyi başaran güzel oyuncu hemen dizi teklifi almıştır. Yetenekli ve başarılı oyuncu 2012 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır. Eğitimini Bulgaristan’da Bulgarca alan güzel oyuncu aynı zamanda iti derecede İngilizce ve Japoncada bilmektedir.

Gülsüm İlhan Ali Türkiye’de Seddülbahir 32 Saat adlı dizide hemşire rolünde oynamıştır. Şimdi ise Star TV ekranlarında yeni başlayan dizi Hanım Köylüde rol almaktadır. Gülsüm İlhan Ali Hanım Köylü adlı dizide Yusuf Çim ile rolleri paylaşmaktadır. Güzel ve yetenekli oyuncu Gülsüm İlhan Ali’nin saçları siyah, gözleri ise mavi rengindedir. 23 yaşındaki güzel oyuncu bir köylü güzelini canlandıracaktır.

Dizi Muğla’nın Saklıköy adlı köyünde çekiliyor. Dizide İlknur adlı karakteri canlandıracak. Hanım Köylü adlı dizide Ferit ve İlknur sosyal medyada tanışırlar ve samimiyeti ilerleten ikili birbirlerini görmek isterler ve Ferit İlknur’u görmek için Saklıköye gelir. Birbirlerine âşık olan iki gencin başlarından geçen heyecanlı olayları anlatan Hanım Köylü adlı dizi ilgiyle ve merakla takip edilmektedir. Güzellik yarışmasına katıldıktan sonra dikkat çekmeyi başaran güzel oyuncu hemen dizi teklifi almıştır. Yetenekli ve başarılı oyuncu 2012 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır. Eğitimini Bulgaristan’da Bulgarca alan güzel oyuncu aynı zamanda iti derecede İngilizce ve Japoncada bilmektedir.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir