Zuhal Topal Hanife Kimdir, Nereli, Ne İş Yapar? Hanife’nin Gündem Fotoğrafları

Foxtv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve ilgiyle ve merakla takip edilen evlenme programı Zuhal Topal’la heyecan dolu sahneleri ile izleyiciyi ekran başına oturmayı başarıyor. Reyting rekorları kıran programda gelin ve damat adayları hayat arkadaşlarını bulabilmek için ince eleyip sık dokuyorlar. Özellikle programın güzel gelin adayı Hanife ve yakışıklı damat adayı Umut arasında geçen vazgeçilemeyen aşk ne bitiyor ne de oluyor.

İlk olarak Umut’a locada olduğu sırada talip olarak gelen Hanife ile Umut arasında bir ilişki başladı ama çok uzun sürmedi. Hanife ile Umut ayrıldılar ama locada oturmaya devam ettiler. Gelen taliplerine Hanife’de Umut’ta hep hayır dediler. Daha sonra Hanife Umut’a telefon açarak ağzına geleni söyledi. Çok çalkantılı bir aşk yaşayan çift bir küs bir barışık devam ettiler. Son olarak bir kez daha denemek istediler ve daha sonra tatile gittiler.

Hanife ve Umut çifti birlikte tatilde bol bol fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştılar. Ancak tatil dönüşü yine ayrıldıklarını ilan ettiler. Bir küs bir barışık geçen aşk acaba gerçekten bitti mi ? Bu ayrılık kararının ardından Umut locadan ve yarışmadan ayrıldığını söyledi ama Hanife devam edeceğini söyledi. Bunun üzerine Umut’ta devam edeceğini söyledi. Hanife’nin sosyal medyada çok fazla açık fotoğrafları görülmeye başladı. Bakalım bu çalkantılı aşk yeniden alevlenecek mi ?

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir